אודות מכון היצוא הישראלי

שותפות להצלחה

מחפש הזדמנויות עסקיות? אנו יוצרים אותם עבורכם

המכון הישראלי לייצוא ושיתוף פעולה בינלאומי הוא השער הראשי שלך לביצוע עסקים עם חברות ישראליות. המומחיות של IEICI שהוקמה ומומנה על ידי הממשלה והמגזר הפרטי, בתחום הסקירה הטכנולוגית והמוצרים, מיזמים משותפים ובריתות אסטרטגיות עם חברות ישראליות משתרעת על פני יותר מחצי מאה. לא משנה מה התחום שלך, IEICI מציע גישה לעסקים רלוונטיים ומשאבים ממשלתיים. עם מומחיות בענפים המובילים בישראל, IEICI תספק את המידע הדרוש לך כדי להתחבר, לנהל משא ומתן ולעשות עסקים.

בנוי לשרת אותך
המומחים של IEICI מכירים את הענף שלך ומבינים את הצרכים העסקיים שלך. עם גישה לכל המסחר העיקרי
ומשאבים עסקיים, אנו נעזור לך לסנן מידע רלוונטי, ליצור קשרים מוסמכים ולטפח הצלחה.

חטיבת תעשיות טכנולוגיה וחטיבת מוצרי צריכה, המפולחים לפי מחלקות ספציפיות לתעשייה וקבוצות מיוחדות לשווקים מתפתחים כמו סין, למכרזים בינלאומיים ויוזמות רחבות דומות, פירושם שאנשי המקצוע שלנו
מכירים באמת את המגזרים העסקיים שלהם, בישראל ובעולם.

שידוכים עסקיים מעולם לא היו קלים יותר
IEICI הוא השותף האסטרטגי שלך להזדמנויות עסקיות ישראליות, החל ממשלחות רשמיות וכנסים בינלאומיים וכלה בפגישות פרטיות של אחד על אחד. אנו מתאימים את ההזדמנויות הישראליות שלך
צרכים כדי שתוכל להפיק את המרב ממה שיש לשוק להציע.

חשיפה בינלאומית
מדי שנה IEICI מנהלת עשרות ביתנים לאומיים בישראל בתערוכות מובילות ברחבי העולם ומארגנת מספר דומה של משלחות עסקיות. IEICI מכנס גם כנסים ותערוכות בינלאומיות בישראל לתעשיות בהן יש לישראל מנהיגות עולמית.

עושה עסקים קלים
עם קשרים ישירים עם הממשלה, החיל הדיפלומטי, הנספחים המסחריים והאקדמיה, IEICI סוללת את דרכך לגופים אלה. אנו נכיר לך את מרכזי המו"פ הנכונים והמוסדות האקדמיים וננחה אותך בתוכניות ממשלתיות. בנוסף אנו מספקים ייעוץ מומחה בנוגע להסכמי סחר בינלאומיים, מכסי מיסוי ומיסוי.

אנחנו כאן בכדי לגרום לעסקים לקרות!